מועדון הנגב

הפרויקטים של המועדונים

No data was found

מילה גוזמן

אני סורופטימיסטית  בגלל החברות והעשייה המשותפת למען הקהילה ולמען הנשים זקוקות לנו כל כך.

רינה היבסטר

התחברתי לארגון כדי להתנדב  למען העצמה וסיוע לנשים במצוקה עקב  אלימות במשפחה. הכרות עם מקלט לנשים מוכות .הייתי ממונה על מעמד האישה 18 שנים והשתתפתי בוועדות היגוי לנשים. זה מתאים לי!

ציפי קרגילה

חיפשתי אפיקים חדשים לתרומה קהילתית. מצאתי קבוצת איכות של חברות/אחיות שהנתינה והאהבת הזולת מאחדות את דרכן. דרך שגם אני חפצה להלך בא.

ליאורה באומן

להיות סורופטימיסטית בשבילי גאווה, להיות חלק מארגון גדול המורכב מנשים חזקות ומעצימות בכל רחבי העולם כשהתמורה היא להתנדב ולעזור לכל אישה באשר היא. לתת מזמני כל יום כמעט, לחפש, למצוא ולעזור.

תודה רבה שאני חלק מזה.

גלילה שגב

גדלתי בבית של אהבה , עזרה ונתינה, זו אני, כך שלהיות סורופטימיסטית נראה לי שזה חלק בלתי נפרד ממני.

צרי קשר

או השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

מועדון נתניה

פעילות עיקרית

עזרה לקשישות, מעון לנשים מוכות, נשות מועדון אדיס

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. אלמנקום ניסי נומץ. לורם איפסום דולור סלייט אמט, קונסק  לורם דולור סיט אמת. סת אלמנקום ניסי נומץ.

הפרויקטים של המועדונים

לכמעלחקרעקרךעח
קלרי רובינוביץ- לוי
אני באמת מאמינה שחינוך נשים הוא אחד הנושאים המרתקים ביותר של זמננו. עלינו לדמיין עתיד טוב יותר לנשים ולהאמין שזה אפשרי לשינוי מתמשך; שכר שווה, שוויון זכויות, תפקידי מנהיגות. הגיע הזמן לאופטימיות וחשיבה קדימה! למען כל זאת אני בשמחה מתנדבת ועובדת בקהילה בשם בארגון הסורופטימיסט!
נשיאת הארגון
לילי
לילי פוקמונסקי
אני סורופטימיסטית , כי אני מאמינה שרק אישה יכולה לעזור לאישה, העצמת נשים כמובילות שינוי.
מועדון נתניה
הוריצ
נורית קרטן
אני סורופטימיסט , למען חברה טובה יותר, יחד עם עשרות אלפי אחיות-חברות ב סורופטימיסט עולמי אנו מקיימות יוזמות ,פעילויות , להנחלת ערכי העצמה מגדרית, מאבק בפגיעות מיניות ואלימות נגד ילדות, ונשים. למען ביטחון חברתי בריאותי. למען קיימות ולשמירה על כדור הארץ. אני גאה להיות סורופטימיסט!
מועדון נתניה
שושי
שושי פרנקל
אני גאה להיות סורופטימיסטית, להשתייך לארגון בינלאומי,רב תרבותי של נשים הפועלות למען נשים ונערות להעצמה,חינוך ושיויון הזדמנויות. אני שמחה להשתייך לארגון בו אני יוצרת חברויות נהדרות עם נשים מנהיגות, חזקות ומובילות. אני אסירת תודה על היכולת להשפיע על עתידן של נשים ונערות לעתיד טוב יותר.
מועדון נתניה

צרי קשר

או השאירי פרטים ונחזור אלייך בהקדם:

מועדוני הסורופטימיסט הנוספים בישראל

No data was found
שליח הודעת וואטסאפ
יש לכם שאלה?
שלום, כאן קלרה מהסורופטומיסט
כיצד אוכל לעזור?
דילוג לתוכן